Moje názory→Já a Rihanna

2. ledna 2010 v 19:16 | PajuŠh*
Tady máte pár názorů→Já a Rihanna

*Rihannu jsem poznala asi v roce 2006-2007 díky jejímu slávnému singlu Umbrella.
Tehdy jsem o ní nic nevěděla. Ale všichni si tu písničku furt pouštěli, prostě byl
to velký hit. Mě se tenkrát taky ta písnička strašně líbila. Zjistila jsem si kdo
to zpívá. Podívala jsem se do písniček které máme v počítači. Klikla jsem si na Rihanna
a začala jsem si ty písničky pouštět. Zjistila jsem že některé z nich znám už dlouho.
Přesně nevím jak to bylo dál..ale asi za rok nebo půl roku jsem se o ní začala čím dál tím víc zajímat. V té době jsem měla i svůj první blog. Tehdy mi bylo asi 10. Ten blog byl o všem. Ale jednou jsem se rozhodla že tam přidám i rubriky o Rihanně. Časem jsem blog zrušila a udělala jsem si nový. Už ale o Rihanně nebyl. Ale něco málo tam o ní bylo. V té době už jsem začínala být její velká fanynka, a začala jsem si sbírat všechny články a plakáty od ní. Potom o něco později jsem si udělala zse blog a ten byl celý jenom o Rihanně. Měla jsem ho asi půl roku. Ale pak jsem ho dala jedné holce. No a teď jsem tady. Mám tenhle blog. V pokoji Rihanniny plakáty, dva polepené sešity článkama o Rihanně. Prostě mám Rihannu strašně ráda, vím o ní snad všechno.
*Podle mě byla Rihanna nejhezčí když měla to mikádo. Byla opravdu nádherná. Když měla dlouho vlasy-ještě jí svět tak moc neznal. I když pochopitelně už tenkrát byla skvělá. No a teď má tu půlku hlavy vyholenou. A přebarvené na blond. Podle mě je to cool, ale na to mikádo to nemá.
*Opravdu si poctivě lepím všechny články o Rihanně. Proto si taky i kupuju Bravo, Bravo Girl a Popcorn, hlavně kvůli článkách s Rihannou. Ale pokud je na titulce jiného časopisu, tak ho taky mám doma. Pak vystřihnu všechno co tam o Rihanně je. A to nemluvím o plakátech :)
*Milůůju asi všechny Rihanniny písničky, a není jediný den kdybych si nepustila aspoň 5 jejích písniček.
*Nesnáším ty anti blogy o Rihanně, a ty co o ní k některým článkům píšou jaká je..ehm..A taky lidi co jí úplně nesnáší. To se pak klidně budu hádat.
*Nesnáším když někdo vyslovuje slovo Rihanna jako Rihanna. A neříká to normálně (Rijana). To Rihanna totiž když to vyslovíte zní docela divně. I když je to hezké jméno.
*Na Rihannin koncert jsem nebyla, tehdy mi totiž bylo 11. A tam se může až od 12. Tenkrát jsem to obrečela. A bylo mi to hrozně líto že tam nemůžu. Ale mm slíbené že až bude Rihanna zase v česku, tak na koncert půjdu. Tak snad někdy.
*Tento rok jsem sehnala Rihannin kalendář. Sice není officiální ale i tak jsem z toho byla šťastná.
*Někdy si připadám jako naprostý id*ot. Protože jsou fakt dny kdy mluvím často o Rihanně. A každý den na netu furt píšu do vyhledávače to slovo ,,Rihanna,,. No co dodat prostě Rihanna je a pořád bude moje oblíbená celebrita. Ona je prostě skvělá :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Barushka Barushka | Web | 14. února 2010 v 14:48 | Reagovat

Naprosto souhlasim :-) Je to moje NEJ zpěvačka♥♥♥ Ale nejvíc se mi líbil černej pankáč XDDD, je fakt, že to co má teď sem musela rozdejchat, ale teď se mi to moc oc líbí. Posloucham jí od tý doby co sem slyšela unfaithful a pak už to jelo XD...

2 onlygirl98 onlygirl98 | Web | 11. prosince 2011 v 14:16 | Reagovat

[1]: jj nej zpěvkča :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama