Information

O Mattovi Rihanninému novému přítely

8. ledna 2010 v 16:36 | PajuŠh*
Rihanniny mnozí fanoušci jsou stále zmatení, protože neví, kdo je Matt Kemp. On je Major League Baseball (hráč basseballu) a hraje za Los Angeles Dodgers. Narodil se v Midwest city, Oklahoma a je mu 25let.
Jak se on a Riri setkali poprvé, stále není jasné. Ale ze zákulísí se dostalo že se setkali na Hammerstein Ballroom [Koncert Presented By Myspace a JetBlue].
Matt hraje vojáka, v klipu Hard. Je třetí voják na začátku videa.
Matt také Rihannu doprávázel celou cestu do Abu Dhab i v NY. Nyní víme že Rihanna dostala k Vánocům to co si přála!
Copy only with

Rihanna do The Sims 3

2. ledna 2010 v 21:51 | PajuŠh*

Download
Zdroj:

Takže tady máte Rihannu do The Sims 3. Tak stahujte:)

Další hra s Rihannou

2. ledna 2010 v 21:49 | PajuŠh*
Takže je tu další hra, kde můžete Rihanně udělat make-up.

#Link#

Seznam písniček které bude Rihanna zpívat na svém turné

2. ledna 2010 v 17:02 | PajuŠh*
Takže..jak určitě víte Rihanna bude mít nové turné. Zatím není jisté jestli přijede do česka. Ale jsou rozepsané koncerty od dubna až do května. Česko tam zatím není :( ale doufám že přijede. No ale zpět k tématu...Tady máte seznam písniček které bude na svém turné zpívat:
1. Intro/Mad House
2. Wait Your Turn
3. Russian Roulette
4. Disturbia
5. Breakin Dishes
6. Rehab
7. Shut Up And Drive
8. Hate That I Love You
9. Take A Bow
10. Unfaithful
11. Don't Stop The Music
12. Hard
13. S.O.S.
14. Let Me
15. Live Your Life
16. Run This Town
17. Umbrella
Copy only with

O Rihannině novém tetování

30. prosince 2009 v 21:27 | PajuŠh*
Jak jistě víte Rihanna má new tetování. Fotky jsem tady nedávala protože jste je všichni určitě viděli :) Ale dneska jsem našla video o tomto tetování. Rihanna je přímo posedlá tetováním :) Ale její tetování jsou opravdu hezké :)

Rihanna Q Magazine Photoshoot 2009

30. prosince 2009 v 21:25 | PajuŠh*
Na youtube.com jsem našla video. Jsou tam Rihanniny fotky. Akortá nechápu proč k tomu daly písničku od Lady Gaga. Ale tak dávám vám to tady :) Videoklip trvá pouze 28 sekund. A je tam pouze pár fotek. V dalším videu jsou taky pouze fotky- a stejně jako v tom prvním písnička od Lady Gaga. A tak je to i ve třetím:)

Hry s Rihannou

30. prosince 2009 v 16:54 | PajuŠh*
Takže..na netu jsem našla nějaké hry s Rihannou, tak vám je tu dáwám :) Ať si můžete zahrát..xD
Mix:
Stardoll:
Copy only with

Rihanna-životopis

27. prosince 2009 v 21:08 | PajuŠh*
Rihanna celým jménem Rihana Robin Fenty odstartovala vskutku dobře. Hvězda RnB a soulové scény, se narodila na Barbadosu v roce 1988. Jako teenager zpívala svým kamarádům a rodině jen pro zábavu. Jednoho dne ji její kamarád představil hudebnímu producentovi Evanu Rogersovi v New Yorku. Rogers byl velmi překvapen, jaký velký talent se v Rihanně ukrývá. Nahrál s Rihannou demo s 20 songy, hitem Pon de replay, které pak všechny poslal do vydavatelství Def Jam Records.

A vyšlo to.Její singl Pon de replay obletěl rádia celých Spojených států. Stejné úspěchy slavilo i její album Music of the sun, které bylo vydáno 30.srpna 2005. Rihanna prohlásila, že se nechala inspirovat interprety jako například: Alicia Keys, Beyoncé a Mariah Carey. Její album zní především ve stylu RnB, hip hopu a soulu. Její první velký hit "Pon de Replay" se rychle vyskákal na druhé místo v amerických hitparádách na 15 v Kanadě. Zrodila se nová RnB hvězda.

V dubnu 2006 Rihanna vydala druhé album A Girl Like Me a jeho hity jako například S.O.S, Unfaithful nebo Break it off ( duet se Seanem Paulem) opět vyhrávají na všech amerických hitparádách. K singlu S.O.S Rihanna natočila klip pro Nike, který se stal velmi uspěšným.

Dále na jaře 2007 vydala další své CD - Good girl gone bad, z něhož jsou známé hity - Umbrella (feat. Jay-Z), Shut Up and Drive, Breakin Dishes, Dont Stop The Music, Hate That I Love You (zpívá s Ne-yem) a Rehab, který se objevil v rádiích a hitparádách teprve před pár dny. Song Umbrella se stal velmi populární a byl oceněn cenami MTV.

Dále vydala další CD - Hotness, z něho jsou známé hity jako Winning Women, kde zpívá s Nicole Scherzinger, Hotness, zpívá s ní Shontelle, Roll It, zpívá s ní zase Shontelle a J-Status, Boom Boom, zpívá se Baby Chamem a Happy.

Letos vydala koncem ledna nové album Sexuality,tam jsou hity jako Disturbia, Live Your Life, zpívá s rapperem T.I. a Take A Bow. Take A Bow se stala jedna s nejúspěšnějších písní na světě.

Sourozenci : 2 bratři
Oblíbené zpěvačky: Alicia Keys, Beyoncé a Mariah Carey
Mazlíčci : 2 kočky ( Miss Kitty, Leo) a pes(Marley)
Copy only with

Rated R-Seznam songů

27. prosince 2009 v 21:06 | PajuŠh*
1. Mad House
2. Wait Your Turn
3. Hard featuring Jeezy
4. Stupid In Love
5. ROCKSTAR 101 featuring Slash
6. Russian Roulette
7. Fire Bomb
8. Rude Boy
9. Photographs featuring will.i.am
10. G4L
11. Te Amo
12. Cold Case Love
13. The Last Song
Copy only with
 
 

Reklama